Topa Dekorativë Me Xixa & Shkëlqim 3 Cm 20 Copë

3.99

Out of stock

SKU: 1184581 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes topa shkëlqimi me shkëlqim mat me tre ngjyra në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari i Kuq ngjyrë kafe
Materiali i produktit Plastike
20 copë