Topa Dekorativë Të Kuq Me Xixa & Shkëlqim 2 Cm 36 Copë

3.99

Out of stock

SKU: 1184587 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes topa mat me shkëlqim ari të kuq shkëlqim në pako.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari i Kuq
Materiali i produktit Plastike
36 copë