Topa Dekorativë Ngjyrë Shampanjë Me Xixa 10 Cm 2 Copë

2.49

Out of stock

SKU: 1184136 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa të shpuar, me shampanjë me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë
Materiali i produktit Plastike
2 copë