Topa Dekorativë Të Kuq Mat Me Flok Bore 8 Cm 4 Copë

2.49

Out of stock

SKU: 1157170 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes topa të kuq mat me model thekon, në pako.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
4 copë