Top Dekorativ I Bardhë Me Shirita & Perla Silver 8 Cm

0.99

Out of stock

SKU: 1144069 Category:

Përshkrim

Stoli i pemës së Krishtlindjes perla e bardhë me shirit.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E Bardhë e Argjendtë
Materiali i produktit Plastike