Topa Dekorative Bronz & Kafe 5 Cm 12 Copë

2.49

In stock

SKU: 1156358 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa kafe / bronzi, mat dhe me shkëlqim, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Bronz kafe
Materiali i produktit Plastike
12 copë