Topa Dekorative Gold & Të Kuq Mat Me Shkëlqim & Me Xixa 7 Cm 30 Copë

14.99

Out of stock

SKU: 1157149 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa të kuq / ari, me shkëlqim, mat, me shkëlqim dhe një tress, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari i Kuq
Materiali i produktit Plastike