Topa Dekorative Gold Me Xixa & Bonz Me Shkëlqim 5 Cm 12 Copë

2.49

Out of stock

SKU: 1108056 Category:

Përshkrim

Topat e pemës së Krishtlindjes, të artë, me shkëlqim, bronz, me shkëlqim, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari bronzi
Materiali i produktit Plastike
12 copë