Topa Dekorativë Gold Me Shkëlqim & Xixa Set 50 Copë

9.99

Out of stock

SKU: 1184594 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa ari në 3 madhësi, me shkëlqim, mat, me dizajn të shpuar dhe shkëlqim, në një pako.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari
Materiali i produktit Plastike