Topa Dekorative Ngjyrë Shampanjë Set Mat Me Shkëlqim & Me Xixa 54 Copë

19.99

Out of stock

SKU: 1181274 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa shampanjë në 4 madhësi, me shkëlqim, mat, me shkëlqim dhe një tress, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë
Materiali i produktit Plastike