Topa Dekorativ Gold Me Xixa & Shkëlqim 3 Cm 20 Copë

3.49

Out of stock

SKU: 1034524 Category:

Përshkrim

Topa të pemës së Krishtlindjes, të artë, me shkëlqim, ari, krisur, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyrë Ari
Materiali i produktit Plastike
20 copë