Topa Dekorativë Gold Me Rruaza Të Vogla 8 Cm 6 Copë

3.99

Out of stock

SKU: 1131226 Category:

Përshkrim

Topat e pemës së Krishtlindjes, të artë, me shkëlqim, me zinxhir, në pako.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra Ari
Materiali i produktit Plastike
6 copë