Topa Dekorative Me Xixa 8 Cm 6 Copë

4.99

Out of stock

SKU: 1155315 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa shkëlqimi shampanjë dhe zinxhir argjendi, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Materiali i produktit Plastike
6 copë