Topa Dekorativ Të Kuq Me Babagjysh Me Slitë 7 Cm 4 Copë

2.49

Out of stock

SKU: 1061356 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes topa të kuq me modelin e Santa Claus, në pako.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
4 copë