Topa Dekorative Të Kuq Set Mat Me Shkëlqim & Me Xixa 44 Copë

14.99

Out of stock

SKU: 1123919 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa të kuq në 3 madhësi, me shkëlqim, mat dhe me shkëlqim, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike