Topa Dekorative I Kuq Set Me Xixa ,Shkëlqim & Me Pika 2,5 Cm 20 Copë

1.99

Out of stock

SKU: 1094160 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes topa të kuq në pika mat, me shkëlqim dhe polka, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
20 copë