Topa Dekorative Bronz & Shampanjë Set Mat Me Shkëlqim & Me Xixa 54 Copë

19.99

Out of stock

SKU: 1157147 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa shampanje / bronzi në 4 madhësi, me shkëlqim, mat, me shkëlqim dhe një tress, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë bronzi
Materiali i produktit Plastike