Topa Dekorative Të Kuq Set Mat Me Shkëlqim & Me Xixa 7 Cm 30 Copë

12.99

In stock

SKU: 1123988 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa të kuq, me shkëlqim, mat, me shkëlqim dhe një tress, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike