Topa Dekorative Të Kuq Set Mat Me Shkëlqim & Me Xixa 54 Copë

19.99

Out of stock

SKU: 1111967 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa të kuq në 4 madhësi, me shkëlqim, mat dhe me shkëlqim, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
Copa Paketa e vlerës