Topa Dekorativë Të Bardhë Me Flok Bore Të Kuq Me Xixa 6 Cm 6 Copë

1.99

Out of stock

SKU: 1183953 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes topa të bardha me gëzof, me flokë dëbore me shkëlqim të kuq të dizajnuar në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyrë E bardhë
Materiali i produktit Poliestër Plastike
6 copë