Yje Dekorativë Silver Me Xixa 8 Cm 16 Copë

2.99

In stock

SKU: 1040381 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, yje argjendi, mat, me shkëlqim dhe shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Argjendi
Materiali i produktit Plastike
16 copë