Yll Dekorativ I Bardhë Me Xixa Për Majën E Pemës 13 Cm

0.99

In stock

SKU: 1130851 Category:

Përshkrim

Maja e pemës së yllit të Krishtlindjes në ngjyrë të bardhë të ylbertë me shkëlqim.
Kombinojeni me zbukurime me të njëjtën ngjyrë ose të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra E bardhë
Materiali i produktit Plastike