Kambanë Dekorativë Ngjyrë Shampanjë Me Xixa & Shkëlqim 6 Cm 4 Copë

1.99

In stock

SKU: 1156377 Category:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, kambanat e shampanjës, me shkëlqim, me shkëlqim dhe hark, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë
Materiali i produktit Plastike
4 copë
Diametri x Lartësia 6×5 cm