Degë Dekorative Me Lule Gold Me Xixa Silver 26 Cm

1.49

Out of stock

SKU: 1158664 Category:

Përshkrim

Dega e Krishtlindjeve me lule shkëlqimi argjendi.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra Argjendi
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 26x17x11 cm