Dekoruese Perdesh Flutura Krah Shkruara Me Ngjyra 9 Cm 6 Copë

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1147063 Kategori:

Përshkrim

Dekorime Perde Me Kapëse, Flutura Të Lyera Me Ngjyra Të Ndryshme.
Bashkëngjitni Modele Dhe Ngjyra Të Ndryshme Në Perde Dhe Dekoroni Në Mënyrë Unike!
Ngjyra Shumëngjyrëshe
Materiali Plastike Metalike
6 Copë
Gjatësia X Gjerësia 9 X 7 Cm