Xhel Aromatizues Ambienti “Citronella” 100 G

0.69

Ka stok

Kodi JUMBO: 1150158 Kategori:

Përshkrim

Hapësirë ​​Aromatike Në Formë Xheli Me Aromë Citronella. Kthejeni Kapakun Në Mënyrë Që Të Shfaqen Vrimat Dhe Parfumi Të Lirohet. Nëse Nuk Doni Që Të Nuhasë Më Vetëm Kthejeni Kapakun.
*Kujdes! Mbajeni Larg Fëmijëve