Xhel Aromatizues Ambienti Aromë Liri 100 G

0.79

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1148528 Kategori:

Përshkrim

Hapësirë ​​Aromatike Në Formë Xheli Me Aromë Liri. Kthejeni Kapakun Në Mënyrë Që Të Shfaqen Vrimat Dhe Parfumi Të Lirohet. Nëse Nuk Doni Që Të Nuhasë Më Vetëm Kthejeni Kapakun.
Përshtatshmëria E Moshës *Kujdes! Mbajeni Larg Fëmijëve