Bastun Dekorativ I Kuq Me Vija & Fjongo 15 Cm

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1132581 Kategori:

Përshkrim

Stoli zbukurimi i pemës së Krishtlindjes me hark.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E Bardhë e Kuqe
Materiali i produktit Plastike