Mbulesë Ngjyrë Vishje 160×130 Cm

5.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1167996 Kategori:

Përshkrim

Mbulesë Dekorimi Dimëror, Vishnje Me Pëlhurë Kadifeje. Jashtëzakonisht E Butë Në Prekje Dhe Një Aksesor I Nevojshëm.
Ngjyra Vishnje
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia 160×130 Cm