Biberon Për Fëmije Formë Rosë 10x7x9 Cm

1.29

Ka stok

Kodi JUMBO: 1193925 Kategori:

Përshkrim

Foshnjë plastike blu me biberon dhe shishe për bebe.
Ngjyra E Verdhë
Materiali Plastikë
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 10x7x9 cm