Bllok A7 Me Vija Dizajn Unicorn Prej Pelushi Me Temina & 1 Stilolaps 64 Fl

2.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1179937 Kategori:

Përshkrim

Blloku i zbukuruar A7 me 64 fletë të bardha me vija dhe mbulesë me gëzof njëbrirësh. Së bashku stilolaps me ngjyrë pom pom të gjatë 10 cm.
Gjatësia x Gjerësia e Paketimit: 16×22 cm.
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.