Bllok Vizatimi Akuareli Kaktus No4 40×30 Cm 30 Fl

4.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1185230 Kategori:

Përshkrim

Blloku me bojëra uji Nr.4 me 30 fletë me cilësi të jashtëzakonshme dhe një mbulesë me kaktusë.
Gjinia Djalë vajze
Numri i Fletëve 30
Gjatësia x Gjerësia 40×30 cm
GSM 200