Bllok A6 Holografik 48 Fl

0.79

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1179135 Kategori:

Përshkrim

Fletore me faqe me shirita të bardhë dhe kapak PVC holografik.
Gjinia Djalë vajze
Materiali Letër
Madhësia e fletoreve A5
Numri i Fletëve 48