Lule Dekoruese 3 Bonsai Me Lule Të Kuqe Në Vazo Qeramike E Bardhë 30 Cm

3.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1123536 Kategori:

Përshkrim

Lule Dekorative Me Pemë Bonsai, Me Lule Të Kuqe, Në Një Vazo Të Bardhë 8 X 7 Cm
Kombinoni Modele Dhe Lloje Të Ndryshme Bimësh Për Të Dekoruar Hapësirën Tuaj!
Ngjyra E Gjelbër E Bardhë
Materiali Plastike Qeramike