Flok Bore Dekorativë E Bardhë Me Xixa 3D 15 Cm

1.79

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1157476 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së Krishtlindjes flok dëbore i bardhë ylbertë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E bardhë
Materiali i produktit Plastike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 12x12x15 cm