Krahë Noti Flamingo 3D Për Fëmijë 23x15x21 Cm

2.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1176818 Kategori:

Përshkrim

Krahët e notit të fryrë me dizajn 3D Flamingo, me 2 dhoma të sigurta ajri dhe valvola sigurie. * KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç. I përshtatshëm për moshat 3 deri 6 vjeç dhe për peshë nga 18 deri në 30 kg.
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 23x15x21 cm
Materiali: Vinyl Tested Forca
Gjinia Vajze