Degë Bredhi Me Kokrra Të Kuqe 9 Cm

1.79

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1145549 Kategori:

Përshkrim

Stoli i Krishtlindjeve me kapëse, degë bredhi me manaferrat e kuq.
Kombinoni modele të njëjta ose të ndryshme për një prekje magjepsëse festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe jeshile