Çadër Futboll Blu Transparente Për Fëmijë 65×76 Cm

4.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1184913 Kategori:

Përshkrim

çadër për djalin, me dorezë blu, mekanizëm automatik të hapjes dhe dizajn objektivi.
Gjatësia: 65 cm
Diametri i Hapur: 76 cm
Gjinia Djali
Materiali Plastike