Çantë Pazari Me Rrota Gri Max 18 Kg

17.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1200314 Kategori:

Përshkrim

Karrocë fëmijësh me dy rrota, sipërfaqe jo rrëshqitëse në dorezë dhe kasetë e jashtme me zinxhir përpara. Ka një sipërfaqe të brendshme izotermike për të ruajtur përmbajtjen dhe mbylljen e lehtë. Paloset për të zënë pak hapësirë Pesha maksimale 18 kg.
Përbërja: Qese: Pëlhurë sintetike
Kornizë polietileni
Rrota çeliku : EVA
Ngjyra Gri
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 48x36x98 cm