Çantë Plazhi Me Thurje E Zezë Me Lule 56x38x21 Cm

5.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1164219 Kategori:

Përshkrim

Çantë plazhi me zinxhir, doreza rripi 28 cm dhe një çantë të bashkangjitur me një tel tërheqës.
Gjatësia x Gjerësia x Gjerësia: 56x38x21 cm
Përbërja: Poliester.
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.