Çantë Shkolle “15Nf36” E Zezë-Gri Me Trëndafil 43x20x50 Cm

29.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1196595 Kategori:

Përshkrim

Çantë shkollore me 4 xhepa me zinxhirë të fortë dhe kapëse metalike, xhep laptopi të përforcuar, të integruar, xhep organizimi të brendshëm, pikë speciale për të varur çelësat në xhepin anësor, shirita reflektues në të gjitha anët, shpinë anatomike dhe rripa , fund i papërshkueshëm nga uji me cilësi të mirë, dorezë e rehatshme, hapësirë ​​për ruajtjen e një shisheje në xhepin e përparmë dhe në një kuti të veçantë në pjesën e poshtme, mbulesë mbrojtëse e lëvizshme e papërshkueshme nga uji e plotë për të mbrojtur pajisjet tuaja në rast shiu. Ai gjithashtu ka një sistem të zgjuar të karikimit me një kabllo USB të integruar në rripin e çantës.
Materiali: Pëlhurë sintetike
* Aksesorët nuk përfshihen
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 43x20x50 cm