Çizme Babagjyshi Dekorative Me Fije E Kuqe 13 Cm

1.29

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1132598 Kategori:

Përshkrim

Stoli e pemës së Krishtlindjes, çizme e Santa Claus me xhingël të bardhë dhe të kuq të ylbertë dhe kornizë plastike.
Ngjyra E Bardhë e Kuqe