Çizme Dekorative Lino & Pelush Me Kopsa 18 Cm

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1120174 Kategori:

Përshkrim

Stoli i çizmes së pemës së Krishtlindjes me dizajn të renë dhe bredhi.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Koral ngjyrë bezhë