Cover Rozë Me Mbështetëse Për Iphone 6 7 8 14×7 Cm

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1174152 Kategori:

Përshkrim

cover siguron mbrojtje të plotë në pjesën e përparme dhe të pasme, mbron telefonin nga gërvishtjet dhe pluhuri, nuk është i rrëshqitshëm dhe i lehtë për t’u përdorur, i lehtë për t’u instaluar dhe hequr dhe ka një dritare transparente. është në përputhje me iPhone6/ 6s/ 7/8.
GjatesiaxGjersia: 14×7 cm.
Materiali: Plastike.