Degë Krishtlindje Dekorative Gold Me Xixa 27 Cm

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1133893 Kategori:

Përshkrim

Dega e fierit të Krishtlindjeve me gjethe vezulluese ari.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra Ari