Degë Krishtlindje Dekorative E Bardhë Kokrra Me Xixa 43 Cm

0.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1183258 Kategori:

Përshkrim

Dega e Krishtlindjeve me fruta të bardha me shkëlqim.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyrë E bardhë