Degë Dekorative E Kuqe Me Xixa 47 Cm

0.69

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1170436 Kategori:

Përshkrim

Dega të Krishtlindjeve e kuqe me shkëlqim.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe