Degë Dekorative Me Gjethe Të Dendura Gold Me Xixa 36 Cm

0.69

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1107295 Kategori:

Përshkrim

Dega e Krishtlindjeve me kërcell të gjatë dhe shkëlqim ari.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra Ari
Gjatësia x Gjerësia 12×36 cm