Degë Dekorative Silver Me Topa Me Xixa 17 Cm

0.69

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1107301 Kategori:

Përshkrim

Dega e luleve të Krishtlindjeve argjend me shkëlqim.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra Argjendi