Degë Krishtlindje Dekorative Me Shegë Të Kuqe & Temina 21 Cm

0.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1182794 Kategori:

Përshkrim

Dega e Krishtlindjeve me kërcell të shkurtër dhe shegë të kuqe me xixa argjendi.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyrë E kuqe e argjendtë